peker.com.tr

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret193909

ANASAYFA


     5C SERİSİ

   
Ürün Özellikleri
5C serisi, 110 ve 118 HP gücünde 5110C ve 5120C modellerinde yüksek standart donanım, kompakt boyutlar, yüksek teknolojik özellikler
 Bilgi Talebi        Detaylar
 
 
DetaylarMOTOR:

Düşük yakıt tüketimi!

5C serisinin yeni motoru Deutz TCD 3.6 L04, 3620 cc, 4 silindir, turbo intercooler, Coomon rail enjeksiyon ve viskostatik fan ile donatılmıştır. Sıvı soğutması, Egzoz gazı geri dönüş sistemi (EGR) ve Dizel oksidasyon katalizörü (DOC) ile Tier 4i emisyon seviyesine sahip motor, sahip olduğu yüksek teknolojiler sayesinde en verimli şekilde çalışarak yüksek performansı düşük yakıt tüketimi ile birlikte sunar.

ŞANZIMAN:

Güvenilir ve fonksiyonel.

60 ileri + 60 geri şanzımanı ile tüm tarımsal faaliyet ihtiyaçlarını karşılar. 5 ana vites, 4 takviye kademesi ve 3 kademe powershift ile donatılmış şanzımı sorunsuz bir kullanış kolaylığı sağlar.4 takviye içindeki süper sürüngen vites seçeneği ekim, dikim gibi çok ağır hız devrine rahatlıkla ulaşır.

Elektrohidrolik powershuttle ile ileri-geri, Stop&Go sistemi ile dur-kalk, Comfort Clutch özelliği ile de vites değişimi debriyaj kullanmadan kolayca gerçekleştirilir.

PTO:

Daha fazlası yok!

540, 540E, 1000, 1000E tüm PTO hızları standart olarak sunulmaktadır. Elektrohidrolik olarak devreye alınan PTO, otomatik yük algılayıcı sistem ile ekipmanın yavaşça kademeli olarak çalışmasını sağlayarak Deutz motorun gücünü her zaman en iyi şekilde kullanır.

Ön hidrolik ile birlikte 1000 devir ön PTO 5120C modelinde ayrıca opsiyonel olarak sunulmaktadır.

HİDROLİK SİSTEM:

Güç ve verim birarada!

5C Serisi üstün verimlilik sunan bir hidrolik sistem ile donatılmıştır. 55 lt/dak'lık pompa debisi, 6 adet hidrolik çıkış, elektrohidrolik kontrollü arka kaldırıcı, 4855kg (5110C) ve 5410kg (5120C) kaldırma kapasiteleri ile yüksek perfomans için daima hazırdır.

FRENLER:

Herşeyden önce güvenlik.

Bütün tekerleklerde hidrostatik yağ banyolu disk frenler ile yüksek hız veya ağır yüklerde bile yüksek fren performansı.

KABİN:

Şık tasarım ve olağanüstü konfor.

5C serisinin yeni kabini ünlü İtalyan tasarımcı Giugiaro işbirliği ile tasarlanmıştır. Kabin üstün konfor ve ergonomi, çekici bir görünüm ve yenilikçi malzemeler ile son derece işlevsel bir çalışma ortamı sunuyor. Sürücünün işini daha az yorucu hale getirmek için tüm kontroller mantıksal olarak gruplandırılmış ve renklendirilmiştir. Ayrıca 4 sütunlu kabin yapısı kesintisiz bir 360° görüş alanı sunar.

 
 
Bilgi Talep Formu
İsim
E-Posta
Telefon
İl
Adres
Mesaj