peker.com.tr

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret193908

ANASAYFA


     6 SERİSİ

   
Ürün Özellikleri
6 Serisi, teknoloji ve tasarımın kusursuz bileşimidir. Detaylara dikkatle gösterilen önemle tasarlanan traktördeki her sistem ve parça ile ...
 Bilgi Talebi        Detaylar
 
 
Detaylar
6 Serisi, teknoloji ve tasarımın kusursuz bileşimidir. Detaylara dikkatle gösterilen önemle tasarlanan traktördeki her sistem ve parça ile bu makineler olağanüstü ölçüde üretkendir. 6140 ve 6160 modelleri, bu üstün verimliliği çarpıcı bir çok yönlülükle gösterir. Güçlü Deutz motorları, denenmiş ve test edilmiş Powershift şanzımanları ve Giugiaro Tasarımın'ın birleşimi bu traktörler; diğerleri tarafından takip edilecek standartları belirliyor.MOTOR:

Güçlü, fonksiyonel ve temiz motorlar: Tek kelime ile sıradışı.

Bu motorlar en üst düzey performans için en son teknolojiye sahiptir. Silindir başına 4 subap, turbo intercooler, DCR (Deutz Common Rail) elektronik kontrollü, yüksek basınçlı enjeksiyon sistemi (1600 bar'a kadar), SCR katalitik konvantörü bu teknolojilerden bazılarıdır. Özel yanma odası yapılandırmasıyla DCR performansı en üst düzeye çıkarır, yüksek tork ile çok düşük motor hızlarında bile en zor koşulların üstesinden gelir.

Deutz motorları tarımsal işlerde kullanılmak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir. 1600 d/d 'da maksimum tork, 1900 d/d'da maksimum güç sunulurken tarım işlerinde genellikle kullanılan 1600-2100 d/d aralığında maksimum güce yakın güç sürekli sağlanır. SRC katalitik konvertörü egzoz gazı geri dönüşü ihtiyacını oradan kaldırarak verimliliği en üst seviyeye çıkarır ve daha önceki aynı gücü veren eşdeğerlerine göre yakıt tüketimini %10 azaltır. Yakıt tükemindeki bu tasarruf SCR için gereken AdBlue katkısı maliyetinden çok daha fazladır ve böylece hem işletme giderlerini ve hem de çevre kirliliğini azaltır.

ŞANZIMAN:

Yenilikçi ve kusursuz.

4 kademe powershift ile 6140.4 modeli 48+48, 6160 modeli 40+40 vites adetleri ile her zaman üstün performans sunmak için hazırdır.

Ayarlabilir hassasiyetli elektrohidrolik powershuttle ile hareket halinde ve eğimlerde bile 12 km/sa hıza kadar sürüş yönü değiştilebilir. Böylece 6 serisi için tarla sonu dönüşleri çok hızlı ve kolayca gerçekleşir.

PTO:

Tüm PTO seçenekleri.

540, 540E, 1000, 1000E tüm PTO hızları standart olarak sunulmaktadır. Elektrohidrolik olarak devreye alınan PTO, otomatik yük algılayıcı sistem ile ekipmanın yavaşça kademeli olarak çalışmasını sağlayarak Deutz motorun gücünü her zaman en iyi şekilde kullanır.

PTO'yu en iyi şekilde kullanmak oldukça kolaydır. Elektrohidrolik kontrol sistemi ve LCD ekrandan izlenen etkin PTO hızı, sürücünün ekipmanı en ideal koşullarda çalıştırmasını sağlar. Otomatik PTO fonksiyonu ile de ekipmanın pozisyonuna göre PTO çalışması durdurulur veya çalışmaya devam ettirilir.

Ön hidrolik ile birlikte 1000 devir ön PTO ayrıca opsiyonel olarak sunulmaktadır.

HİDROLİK SİSTEM:

Kapsamlı ve çözüm odaklı.

6 Serisi üstün verimlilik sunan bir hidrolik sistem ile donatılmıştır. 6140.4 modelinde 88 lt/dak'lık, 6160 modelinde 120 lt/dak'lık pompa debisi, 8 adet hidrolik çıkış, elektrohidrolik kontrollü arka kaldırıcı, 6200kg (6140.4) ve 9200kg (6160) kaldırma kapasiteleri ile yüksek perfomans için daima hazırdır.

Standart olarak sunulan Radar sistemi ile kayma kontrolü sağlanır.

6160 modelinde bulunan Power Beyond sistemi ile çok yüksek hidrolik akış gereken ekipmanlara direk olarak gerekli hidrolik güç sağlanır.
Opsiyonel olarak 3200 kg ön hidrolik kaldırıcı ayrıca sunulmaktadır.

FRENLER:

Herşeyden önce güvenlik.

Bütün tekerleklerde hidrostatik yağ banyolu disk frenler ile yüksek hız veya ağır yüklerde bile yüksek fren performansı elde edilir. Hidrolik römork fren sistemi standart olarak sunulmaktadır. Otomatik 4WD ve diferansiyel kilidi kontrolü sistemi her türlü zor koşulların üstesinden güvenle
gelir.

KABİNLER:

Gerçek bir ideal kabin. S-Class 2.

Yeni "S-Class 2" kabini, olağanüstü bir konfor sunmak ve ideal bir çalışma ortamı oluşturmak için baştan tasarlanmıştır. Kabin içi tamamen kalite ve konfor odaklıdır. Havalı süspansiyon ve çok fonksiyonlu kol dayama sistemine sahip sürücü koltuğu, mekanik kabin süspansiyonu, sunroof, radyo ön hazırlık ve 4 hoparlör standart olarak sunulmaktadır.

Yolcu koltuğu modern tasarımı ile dikkat çekmektedir. Kabin ferah ve havadardır. Geniş bir görüş alanı sunar. Güçlü klima sistemi, her koşulda kabin içerisinde kusursuz bir çalışma ortamı oluşturur.

 
 
Bilgi Talep Formu
İsim
E-Posta
Telefon
İl
Adres
Mesaj