peker.com.tr

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret193909

ANASAYFA


     5G SERİSİ

   
Ürün Özellikleri
5G serisinin maksimum 109HP gücündeki 5115.4 G modeli üstün teknik özellikleri, benzersiz tasarımı ve yüksek Alman teknolojisi ile kendi ...
 Bilgi Talebi        Detaylar
 
 
Detaylar

5G serisinin maksimum 109HP gücündeki 5115.4 G modeli üstün teknik özellikleri, benzersiz tasarımı ve yüksek Alman teknolojisi ile kendi segmentindeki standartları daha üst seviyelere taşıyor. Maksimum performans, düşük yakıt tüketimi, geniş iş yelpazesine uygun özellikleri ve konforu ile öne çıkıyor.MOTOR:

Tarım için tasarlanmış bir motor.

Sadece tarım için tasarlanmış yeni FARMotion Tier 4i motor, güvenilir ve uzun ömürlü performans sağlamak için en son teknolojiyi kullanmaktadır. Motor, Elektronik kontrollü Bosch Common Rail enjeksiyon sistemi, turbo kompresör, intercooler ve DOC Dizel oksidasyon katalizörü ile donatılmıştır.

ŞANZIMAN:

Güvenilir ve fonksiyonel.

40 ileri + 40 geri şanzımanı ile tüm tarımsal faaliyet ihtiyaçlarını karşılar. 5 ana vites, 4 takviye kademesi ve 2 kademe powershift ile donatılmış şanzımı sorunsuz bir kullanış kolaylığı sağlar.4 takviye içindeki süper sürüngen vites seçeneği ekim, dikim gibi çok ağır hız devrine rahatlıkla ulaşır.
Direksiyon üzerinde ayrıca mekanik shuttle sistemi bulunmaktadır.

PTO:

Yok yok!

540, 540E, 1000, 1000E tüm PTO hızlarının yanında tekerlek devrine senkronize yol kuyruk mili de standart olarak sunulmaktadır. Ekipman kullanımı için istenen tüm devirler sayesinde tarımsal faaliyetler çok kolaylaşır.

HİDRPLİK SİSTEM:

Gelişmiş hidrolik sistem.

55 lt/dak'lık pompa debisi, 6 adet hidrolik çıkış, elektrohidrolik kontrollü arka kaldırıcı, 5410kg kaldırma kapasitesi ile yüksek perfomans için daima hazırdır.

FRENLER:

Herşeyden önce güvenlik.

Bütün tekerleklerde hidrostatik yağ banyolu disk frenler ile yüksek hız veya ağır yüklerde bile yüksek fren performansı.

KABİN:

Sınıfının üstünde bir kabin.

Yeni 5G serisi Deutz-Fahr'ın yeni Giugiaro tasarımını sunar. 4 sütunlu kabin yapısı, modern şekiller, yenilikçi malzemeler, kabin içi kontrollerin dizilişi ve renkleri 5G serisi kabinini sınıfının üstünde bir konfor ve ergonomi ile son derece işlevsel bir çalışma ortamına çeviriyor.

 

 
 
Bilgi Talep Formu
İsim
E-Posta
Telefon
İl
Adres
Mesaj