peker.com.tr

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret193907

ANASAYFA


     Agrofarm 410 | 420 | 430

   
Ürün Özellikleri
Agrofarm 410-420-430 modelleri çok yönlü yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Geniş çeşitlilikte tarımsal faaliyeti karşılayacak güçte 85,99 ve 109 HP ...
 Bilgi Talebi        Detaylar
 
 
Detaylar

Agrofarm 410-420-430 modelleri çok yönlü yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Geniş çeşitlilikte tarımsal faaliyeti karşılayacak güçte 85,99 ve 109 HP güçleri talep edilen ihtiyaçları karşılayacaktır.  Üst düzey kabini ve güvenlik sistemleri konforlu ve güvenli bir sürüç imkanını müşterilere sunar.


MOTOR:

Yenilmez güç.

Deutz 2012 (Euro 3) 4 silindirli motorları, 410,420 ve 430 modellerinde 4038 cc'lik motor kapasitesi, yüksek basınçlı yakıt enjeksiyonu ile çarpıcı bir güç ve tork sunar. Bu güç elde edilirken düşük yakıt tüketimi ve daha az gürültü verileri de motorun artılarıdır. 150 litrelik yakıt deposu, uzun süreler çalışma imkanı sağlar.

ŞANZIMAN:

Her ihtiyaç için hazır.

40 ileri + 40 geri şanzımanı ile tüm tarımsal faaliyet ihtiyaçlarını karşılar. 5 ana vites, 4 takviye kademesi ve 2 kademe powershift ile donatılmış şanzımı sorunsuz bir kullanış kolaylığı sağlar.4 takviye içindeki süper sürüngen vites seçeneği ekim, dikim gibi çok ağır hız devrine rahatlıkla ulaşır.

PTO:

Dört devir (540,540E,1000,1000E) PTO'su standart olarak sunulur. Ekipman kullanımı için istenen tüm devirler sayesinde tarımsal faaliyetler çok kolaylaşır.

HİDROLİK SİSTEM:

Güç ihtiyacına hazır.

Agrofarm (410-420-430)'nn 56 l/dak' lık pompası ve 4 adet hidrolik güç çıkışı güvenilir ve sağlamdır. Elektrohidrolik kumandası ile kolay ve hızlı bir kullanıma olanak sağlar. Sırası ile 4300kg, 5100kg ve 5300kg kaldırma kapasiteleri ağır tarımsal işlemlerinin çözüm noktasıdır.

FRENLER:

Yenilik, güvenliğin hizmetinde. Hem 2WD hem de 4WD tipinde temin edilebilen Agrofarm traktörleri, hem ön hem de arka akslarda bağımsız yaş diskli frenlerle donatılmıştır. Bu son derece güvenilir, esnek frenler; hiçbir özel bakım gerektirmez ve yüksek hızlarda çalışırken bile üstün güvenlik sağlar. Agrofarm traktörlerindeki entegre frenleme sistemi, direksiyon kullanırken bile derhal tepki veren, bağımlı bir duruş için, frenleme sırasında otomatik çift çekişli bağlantıyı gereksiz hale getirir. Overspeed şanzımanlı (kırk ileri/geri hız ile) 430 GS sürümü de, hidrolikle çalışan yenilikçi bir Park Freni sistemi sunmaktadır. Römork çekerken bile topyekün fren kontrolü: bu traktörler, pnömatik fren sistemlerinin yanı sıra, uluslararası çok çeşitli tip onay standartlarına uygun olan hidrolik frenleme sistemleri ile de temin edilebilir.

KABİN:

Standart konfor.

Agrofarm serisi konforlu bir sürüç keyfini standart olarak sunar. Üstün bir görüş alanı, geniş ve ferah kabin içi dizaynı ve son teknoloji malzeme kalitesi rahat bir çalışma ortamı oluşturmaktadır. Standart kliması yaz ve kış çiftçileri memnun edecek şekilde tasarlanmıştır.

Görüş ve ferahlığı daha da arttırmak için sunroof da standart olarak sunulan özelliklerinden birisidir. Sürüş ergonomisi dikkate alınarak dizayn edilen kabin içi sürücülerin taleplerini doğrultusunda tasarlanmıştır. Modern gösterge paneli ve kontrol sistemleri ile vazgeçilmez bir sürüş keyfine hazır olun.

 

 
 
Bilgi Talep Formu
İsim
E-Posta
Telefon
İl
Adres
Mesaj