peker.com.tr

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret193909

ANASAYFA


     Agroplus 315 - 410 DT

   
Üretici : DEUTZ-FAHR
Ürün Özellikleri
Agroplus 315 ve 410 modelleri küçük-orta ölçekli çiftliklerin ana traktörü veya büyük ölçekli işletmelerde kullanılan daha büyük traktörlere ilave ...
 Bilgi Talebi        Detaylar
 
 
Detaylar

Agroplus 315 ve 410 modelleri küçük-orta ölçekli çiftliklerin ana traktörü veya büyük ölçekli işletmelerde kullanılan daha büyük traktörlere ilave olarak tüm ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmıştır. Kompakt bir traktör olarak üretilen, çarpıcı bir çok yönlülük sunan Agroplus kısa dingiller arası mesafesi ve 55° lik direksiyon açısıyla özelikle sınırlı alanlardaki işlerde ideal traktördür. Agroplus ayrıca olağanüstü ağırlık/güç oranıyla tarla uygulamalarında en iyi seçimlerden biridir. 


MOTOR:

Üstün motor ve enjeksiyon teknolojisi.

Agroplus 315 modeli 3 silindirli turbo/intercooler soğutuculu 72 Hp motor gücü ile, Agroplus 410 modeli ise 4 silindirli turbo/intercooler soğutucu ve 85 HP gücü ile performans arayan çiftçilerin hizmetindedir.

Bu motorları özel kılan benzersiz SDF enjeksiyon sistemidir. Anlık enjeksiyon zamanları ve çok yüksek enjeksiyon basıncı (1200 bar'a kadar) için her silindirde ayrı bir enjeksiyon pompası kullanılarak maksimum performans ve yakıt ekonomisi elde edilir.

Ayrıca motorlarda HRT sistemi (yanma odasına yakıt enjeksiyonunu optimize eden hidrolik itici sistem) bulunmaktadır. Motor yağının henüz soğuk olduğu ilk çalışma anında sistem enjeksiyon zamanlamasını öne alarak motorun verimli çalışmasını her türlü hava koşulunda sağlar.

Motor sistemi sürücünün devri ayarlayarak sabit tutma özelliğine sahiptir. Sabit motor devrine ihtiyaç duyulan her uygulamada regülatör önceden ayarlanmış motor devrini otomatik olarak sabit tutar. Böylece daha hızlı tarla sonu dönüşleri ve daha az sürücü yorgunluğu sağlanarak üretkenlik arttırılır.

ŞANZIMAN:

Her ihtiyacı karşılar.

İhtiyaç duyulan tüm hız aralıkları karşılamak üzere 30+15 vitesli şanzıman 5 hız kademesi ve 3 takviye ve mekanik shuttle özelliğine sahiptir.

45+45 vites opsiyonu ile 3 kademe powershift ve elektrohidrolik powershuttle sunulmaktadır. Ek olarak Stop&Go sistemi ile debriyaja basmadan dur kalk kolaylıkla yapılabilmektedir. Comfort Clutch özelliği ile de debriyaj kullanmadan vitesler değiştirilebilir.

PTO:

Her iş için ideal PTO hızı.

Çift devir (540, 540E) PTO'su ve yol kuyruk mili tüm tarımsal uygulamalarda ihtiyaçlarınızı en iyi performansla karşılar.

HİDROLİK SİSTEM:

Her koşulda hassiyet ve kontrol

54lt/dak'lık pompa ile hidrolik sistem arka kaldırıcı ve 6 adet hidrolik çıkışı besler. Hidrostatik direksiyon sistemi ise düşük motor devirlerinde bile en iyi dönüşü sağlamak için kendi bağımsız pompasına sahiptir. Elektrohidrolik kontrollü arka kaldırıcı 3600 kg'lık kaldırma kapasitesi sunar.

FRENLER:

Herşeyden önce güvenlik.

Bütün tekerleklerde hidrostatik yağ banyolu disk frenler ile yüksek hız veya ağır yüklerde bile yüksek fren performansı.

KABİNLER:

Verimli çalışmak için sürücü konforu önemlidir.

Detaylara özenle dikkat edilerek tasarlanmış kabin olağanüstü bir sürücü alanı yaratarak konfor ve ergonomi sağlar. Klima, kabin ses yalıtımı, elektrohidrolik kumanda sistemleri gibi her özellik sürücü konforunu ve sonrasında iş verimini hedeflemiştir.


 
 
Bilgi Talep Formu
İsim
E-Posta
Telefon
İl
Adres
Mesaj