peker.com.tr

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret193909

ANASAYFA


     Agrolux 55 | 65 | 75

   
Üretici : DEUTZ-FAHR
Ürün Özellikleri
Deutz-Fahr Agrolux (55-65-75) serisi, sağlam ve dayanıklı olmak üzere özel olarak üretilmiştir.
 Bilgi Talebi        Detaylar
 
 
Detaylar
Deutz-Fahr Agrolux (55-65-75) serisi, sağlam ve dayanıklı olmak üzere özel olarak üretilmiştir. Üç güç seçeneği (50,62 ve 72 hp) mevcut olan bu traktörler, kısa dingil mesafesiyle üstün bir çevik yapı ve manevra kabiliyetine sahiptir. Küçük ve ortak ölçekli tarımsal işletmelerin için arzu edilen bir traktördür.


MOTOR:

Güçlü, kompakt bir motor.

Üç silindirli SDF 1000.3 Serisi motorları, Euro 3 ile uyumlu olup, düşük motor hızlarında bile üstün yakıt ekonomisini bir araya getirir. 
Agrolux 55-65-75 modelleri, özel ve yüksek performanslı bir enjeksiyon sistemi kullanır. Turbo veya turbo intercooler sistemleriyle beraber verimli çalışan traktörün performansını daha da yukarıya çeker. Motor yağı soğuk iken motor marşı, enjeksiyon zamanlamasını hafifçe ilerleterek valf kalkışını artırır ve bu suretle daha gün başlarken ve tüm hava koşullarda motor verimli çalışır.

ŞANZIMAN:

Güçlü ve verimli. Dayanmak üzere tasarlandı.

Agrolux'ün şanzımanı güçlü ve verimlidir. Bu mekanik senkromeç birimi; 12 ileri vites ve 3 geri vitesle, azami 30 Km/s'lik geniş bir hız yelpazesinde ideal vites aralığı temin eder. Bu kadarla da kalmaz. Mükemmel yük dağılımı, etkili önden çekişi ve yerden yüksekliği; Agrolux'ün ağır mekanizmalarla çalışırken bile mükemmel verim sunması anlamına gelir. Her türlü koşulda maksimum çekiş sağlamak için de, ön ve arka diferansiyeller %100 kilitlenebilir özelliktedir.

PTO:

Basit fakat mükemmel bir PTO.

2 hızlı PTO maksimum verim için tasarlanmıştır.

HİDROLİK SİSTEM:

Etkili hidrolik güç aktarımı.

33 l/dak'lık pompası ve 2 adet valf ile, Agrolux'ün hidrolik sistemi, traktörün geri kalanı kadar dayanıklıdır. Üstelik, çok düşük motor hızlarında bile maksimum verim için tüm koşullarda hafif, sorunsuz bir direksiyon işlemi sağlamak için, hidrostatik direksiyona sisteminin kendine ait bağımsız bir pompası vardır. Güçlü 3 nokta askı sistemi ile hidrolik kaldırıcı, 3.000 Kg'lık etkileyici bir kapasiteye sahip olup, çok çeşitli mekanizmalarla birlikte kullanılması mümkündür.

KABİN:

Tavizsiz konfor.

İyi tasarlanmış kaput hatlarıyla, zarif farlarıyla ve sürüş alanında ayrıntılara gösterilen özenle, Agrolux, tamamen kendine ait olan tarzıyla öne çıkar. Ancak işlevsellik, kesinlikle ikinci plana düşmez. Ergonomik yerleşimli yanal kumanda kolları ve sürücünün makineyi çalıştırmak için gereken tüm hayati bilgileri bir bakışta okumasını sağlayan gösterge paneli traktörün tanımlayıcı özelliği olarak kalmaya devam eder. Ayıca Agrolux, bakım kolaylığı için motor kaputunu açma düğmesine de sahiptir. 
 
Bilgi Talep Formu
İsim
E-Posta
Telefon
İl
Adres
Mesaj